Eshop se zmrzlinou

Fresca paleta „jahoda“ je klasika, která nesmí v našem výběru chybět. Jahodová příchuť je nejoblíbenější ovocnou zmrzlinou na světě. Jahody si vybíráme opravdu pečlivě, šetrně je zpracováváme a vše spotřebujeme ještě týž den.
Box obsahuje 4x 70ml nanuk Fresca Jahoda.

119,- Kč

vč. DPH

Fresca paleta „kokos“ je lahodná chuť čistého přírodního kokosového mléka doplněná čerstvě strouhaným kokosem. Osvěžující a zároveň exotická chuť, kterou si oblíbí opravdu každý.
Box obsahuje 4x 70ml nanuk Fresca Kokos.

119,- Kč

vč. DPH

Fresca paleta „mango“ snoubí exotiku několika druhů pečlivě vybraných zralých mang, což zaručuje lahodné vyvážení sladké chuti a syté žluté až žlutooranžové barvy. Každé mango je jiné, vše vyrábíme ručně, a proto může být i barevná odlišnost zajímavou alternativou, když si na něm pochutnáváte.
Box obsahuje 4x 70ml nanuk Fresca Mango.

119,- Kč

vč. DPH

Fresca paleta „piňa colada“ vábí exotickou chutí teplých letních večerů, zanese Vás v myšlenkách na pláž, nebo na prosluněnou terasu k relaxaci. Piňa colada je jednoznačně bestseller snoubící extra sweet ananas a přírodní kokosové mléko.
Box obsahuje 4x 70ml nanuk Fresca Piňa Colada

119,- Kč

vč. DPH

Fresca paleta „limetka“ je jedna z nejoblíbenějších variant zmrzliny. Nechybí ani mezi našimi druhy Paletas a my ji můžeme jen vychválit díky pečlivě vybíraným zralým limetkám, které až v určité chvíli mají tu správnou „šťávu“.
Box obsahuje 4x 70ml nanuk Fresca Limetka.

119,- Kč

vč. DPH

Box obsahuje 2x 70ml nanuk Fresca Mango + 2x 70ml nanuk Fresca Kokos

119,- Kč

vč. DPH

Nákupní seznam

Váš košík je prázdný, vyberte si zmrzliny a pokračujte v objednávce

Zmrzlinu si u nás můžete vyzvednout, větší objednávky zavezeme až k vám po Praze a blízkém okolí.

Skladujte a uchovávejte při teplotě - 18 C a nižší.