Sirupy ručně vyrobené s láskou

Společnosti Fresca paleta, tradiční výrobce přírodních nanuků a zmrzlin, pro vás připravila novinku ve formě sirupů a ovocných koncentrátů k výrobě domácích limonád. Nabízíme opět zdravou alternativu osvěžení.

Naše sirupy jsou vyrobeny bez aditiv, aromat a koncentrátů a zahušťovadel. Jsou plné ovoce, obsahují velké procento vitamínu C a přispívají k posílení imunity. Sirupy vyrábíme při nízké pasterizaci, aby byly zachovány všechny výživové atributy. Naše sirupy chutnají v létě i v i zimě a jsou maximálním koncentrátem skutečného ovoce, bez zbytečných přídavků a umělých sladidel.

Naše produkty jsou vyráběny ve dvou velikostech 330ml a 750ml.

Osvěžte se zdravě

Hustá malina (50%)

Náš malinový sirup je opravdu hustý. Obsahuje velké množství malin a za minutu z něj vykouzlíte tu nejlepší malinovku, kterou milují děti i dospělí.

Kromě 50% malin, obsahuje také třtinový cukr a limetkovou šťávu a trochu pitné vody. Doporučené ředění 1:6.

Exotické mango (60%)

Mango patří u nás stále k exotickému ovoci a stále si získává více a více nadšenců. Náš mangový sirup obsahuje 60% tohoto skvělého a zdravého ovoce. Je slazen třtinovým cukrem a navíc ochucen čerstvou limetkovou šťávou. Doporučené ředění 1.6

Osvěžující limetka (56%)

Je vyrobena ze 44% čerstvé limetkové šťávy, třtinového cukru a pitné vody. Limonáda původně pochází ze slova limón a ta naše je opravdu plná limetek. Sirup obsahuje velké množství vitaminu C. V létě osvěží a v zimě pomůže proti nachlazení. Doporučené ředění je 1:6.

Zahřejte se zdravě

Horké jablko & koření ( 56% )

S přicházející zimou jsme pro Vás připravili pravý jablečný nápoj, vyrobený z čerstvých jablek, třtinového cukru a koření. Na rozdíl od běžného cideru vyrobeného pouze z jablečného džusu, tento nápoj nabízí i jablečnou dužinu a plný prožitek ze zdravého nápoje, který navíc zahřeje na těle i duši. Horké jablko není klasický sirup, protože má snížené množství cukru, aby vyhovoval všem. Kdo má sladší jazýček si může vždy horký nápoj dosladit.

Prožívejte kouzlo vánoc každý den.

Sirupy z koření a třtinového cukru do kávy a čaje

Fresca kromě ovocných sirupů také nabízí řadu sirupů do kávy a čaje. Jsou vyrobeny z třtinového cukru, pravé vanilky a orientálního koření, které dá vaší kávě a čaji skvělou chuť. Stačí přidat sirup podle chuti a již nepřislazovat. Také sirupy vyrábíme ve velikostech 330ml a 750ml.

Pumpkin & spice – k přípravě dýňového latte

S tímto sirupem přinášíme vůni a chuť podzimu a zimy. Je vyroben z třtinového cukru, pitné vody, čerstvého dýňového pyré a směsi koření.

Pumpkin & spice se používá k výrobě kávy Pumpkin spice caffe latte nebo Pumpking spice capuchino. Náš sirup se hodí i pro vegany, kteří preferují rostlinná mléka do kávy. Díky tomuto sirupu si lahodnou kávu můžete připravit po celý rok. Sirup pouze přidejte do kávy podle chuti a již nepřislazujte.

Vanilkový sirup z pravé vanilky

Milujete vanilku? A co teprve chuť a vůně té pravé? Široký způsob jejího využití je známý již od nepaměti. Náš sirup je připravený z třtinového sirupu a pravého vanilkového lusku. Můžete jej použít do kávy i na pečení. Sirup obsahuje jemný prášek z vanilkového lusku, který není na závadu.

Chai Masala

Máte rádi orientální chutě? Tento sirup dodá Vaší kávě nebo čaji tu pravou orientální chuť. Masala je směs koření, která pochází z Indie a rychle si získala mnoho příznivců i v západním světě. Stačí přidat pár lžiček do černého čaje s mlékem nebo kávy latté. Sirup obsahuje třtinový cukr a směs skvělého koření.