Eshop se zmrzlinou

Najobľúbenejšia smotanová príchuť na svete je u nás vyrobená iba z čerstvého plnotučného mlieka, 33 % smotany a s pravou Vanilkou Bourbon. Téglik plný hustej a poctivej zmrzliny bez farbív a konzervantov.

139,- Kč

vč. DPH

Pravá chuť 100 % kakaa a kvalitných kúskov čokolády vytvára spolu s čerstvým mliekom a smotanou neskutočne jemnú zmrzlinu. Najčokoládovejšia zmrzlina, ktorú ste kedy ochutnali.

139,- Kč

vč. DPH

Kokosové gelato s kúskami čerstvo nastrúhaného kokosu.

139,- Kč

vč. DPH

Osviežujúci a ľahký limetkový sorbet z čerstvo vytlačenej limetkovej šťavy obľubujú deti i dospelí. Nie je to voda, ale poctivý silný citrusový sorbet.

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

Naše lieskovoorieškové gelato si obľúbia všetci, ktorí milujú smotanový základ a výraznú chuť lieskových orechov. Vyrábame ho z celých nelúpaných orieškov, preto má i krásnu a prírodnú farbu.

139,- Kč

vč. DPH

Téglik plný malín vrátane drobných kúskov v jemnej chuti sorbetu. Najpredávanejší sorbet u nás.

139,- Kč

vč. DPH

Netradičné gelato s tradičnou a pravou chuťou japonského čaju matcha. Vybrali sme kvalitný čaj matcha priamo z Japonska a spojili ho s jemnou chuťou kokosového mlieka. A jemné a energické gelato je tu.

139,- Kč

vč. DPH

Toto gelato je téglik plný chuti a vône mletej škorice. Naša škoricová lahôdka má základ v plnotučnom mlieku a smotane a zvolili sme ju na výrobu po celý rok, nielen na Vianoce.

139,- Kč

vč. DPH

Exotický sorbet patriaci medzi najobľúbenejšie letné príchute je hutný a poctivý. Kto pozná naše Fresca mango nanuky, môže si byť istý, že na gelate si pochutná ešte viac.

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

139,- Kč

vč. DPH

Pokud nevíte co si dát, jsou kelímky o objemu 140ml to pravé na vyzkoušení. Kokosové gelato má stejně úžasnou chuť jako jeho větší verze, obsahuje strouhaný kokos a je plný kokosového mléka. Tato bezlaktózová verze je pro všechny.

39,- Kč

vč. DPH

Ideální porce malinového pokušení na ochlazení organismu a uspokojení chuťových pohárků bez výčitek. Pod víčkem schovaná dřevěná lžička Vám dovolí si ji vychutnat kdekoliv. Chuť opravdových malin, bez konzervantů, barviv, lepku a laktózy.

39,- Kč

vč. DPH

Jedno z nejoblíbenějších gelat. Mango je hitem již druhým rokem a proto nebylo nutné přemýšlet zda udělat i kelímek na lžičku, kterou spolehlivě zvládnout sníst i malé děti. Sladká chuť, skvělá přírodní barva, už jen ochutnat a užít si to.

39,- Kč

vč. DPH

Kdo se bojí nesmí do lesa. S naší limetkovou zmrzlinou s konopím se bát nemusíte. Smetanový krém má chuť po limetce i konopném extraktu, ale neobsahuje žádné THC a CBD. Tento jedineční produkt je novinkou a jeho výrobou jsme se zabývali stejně důkladně jako u ostatních produktů dokud nedosáhl dokonalé chuti, kterou nelze s ničím porovnat a přesto je úžasný.

39,- Kč

vč. DPH

Nákupný zoznam

Váš košík je prázdny, vyberte si zmrzliny a pokračujte v objednávke

Zmrzlinu si môžete vyzdvihnúť u nás, väčšie objednávky zavezieme až k vám do Prahy a blízkeho okolia.

Skladujte a uchovávajte pri teplote –18 °C a nižšej.